На головну Мапа сайту E-mail
ТОВ "ТЕСТІФУД" - виробництво продуктів швидкого приготування Русская версия  
Чудова ™
Про компанію Ромашка Продукція Ромашка Прайси Ромашка Технологія Ромашка Партнерам Ромашка Контакти
Смачно! Якісно! Поживно!
ПРИПРАВИ СУПИ ДРУГІ СТРАВИ КИСЕЛІ ЖЕЛЕ

Виробництво продуктів швидкого приготування. ТМ "Чудова". Вінниця. Україна.
Прайс-лист: суп, кисіль, плов, каша, розсольник, борщ. Чудова. Вінниця, Україна.
Виробництво та продаж супів, приправ,  других страв, киселю (киселів). Україна, Вінниця.
Интернет Маркетинг
Яндекс цитирования
Rambler's Top100
Киселі

ТМ "Чудова" пропонує  Вашій увазі кисіль:Кисіль Екзотик Кисіль Лісова ягода Кисіль Малинка Кисіль Плодово-ягідний  
Кисіль Сунично-полуничний Кисіль Вишенка Кисіль Персик    

Кисіль — солодкий десертний напій, виготовлений зі свіжих і сушених фруктів і ягід, фруктово-ягідних соків, молока та картопляного або кукурудзяного крохмалю. Киселі насичені вуглеводами, що необхідні для людського організму. Назва "кисіль" походить від давньоруської сільської страви – вівсяного киселю, а солодкі фруктово-ягідні киселі, що з'явилися пізніше, коли на Русі поширилися картопля і картопляний крохмаль, успадкували цю назву.

Кисіль дуже позитивно впливає на людський організм. Він обволікає шлунок захисною плівкою та перешкоджає проникненню до нього шкідливих токсинів. Оскільки неодмінною складовою киселю є крохмаль, його рекомендують пити при гастритах з підвищеною кислотністю та виразкових хворобах шлунку і дванадцятипалої кишки.

Цей напій легко приготувати з концентрату сухого киселю, що продукує харчова промисловість.  «Чудова» пропонує Вам сім видів киселів, виготовлених з натуральних концентрованих соків, з прекрасним смаком і ароматом.

Концентрати виробляють згідно з ГСТУ, відповідно до санітарних правил, за рецептурами і технологічними інструкціями, які розроблені для підприємств харчовоконцентратної промисловості.

Киселі подають на стіл холодними; кисіль середньої гущі можна подавати гарячим. Густий кисіль потрібно розлити у форми і добре охолодити. Усередині форму рекомендують змочувати холодною водою, тоді охолоджений кисіль легко від неї відокремиться. До киселю можна подати цукор,  молоко або вершки.

Зима – зігрійся киселем!

Киселі  «Чудова» ™ дозволяють вам насолоджуватися смаком свіжих ягід навіть в суворі зимові морози та дарують незабутне відчуття теплого літа.

 
Мапа сайту  E-mail  На головну  Вгору ^
Про компанію Ромашка Продукція Ромашка Прайси Ромашка Технологія Ромашка Партнерам Ромашка Контакти
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006 ТОВ "ТЕСТІФУД". Вінниця, Україна. Усі права захищені.